Ljetna škola kineskog jezika i kulture 2024. – prijave u tijeku!

Ljetna škola kineskog jezika i kulture 2024. u organizaciji Konfucijeva instituta Sveučilišta u Zagrebu i Šangajskog sveučilišta za međunarodno poslovanje i ekonomiju održat će se u Pekingu i Šangaju od 14. do 27. srpnja 2024. godine. Tijekom dvotjednog boravka u Kini, polaznicima programa osiguran je smještaj u Pekingu i Šangaju, a polaznici samostalno snosne troškove avionske karte, putnog zdravstvenog osiguranja i vize.

Pravo sudjelovanja imaju punoljetne osobe do 30 godina starosti koji posjeduju važeći HSK certifikat (važeći znači ne stariji od dvije godine.). Prednost imaju polaznici Konfucijeva instituta Sveučilišta u Zagrebu, studenti sinologije na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i državljani Republike Hrvatske.  NAPOMENA: cerfitikat mora biti važeći i u vrijeme održavanja programa, a ne samo u vrijeme prijave na program.

Za održavanje programa Ljetne škole kineskog jezika i kulture 2024. potrebno je minimalno 10 prijavljenih kandidata koji ispunjavaju propisane uvjete. Svoje sudjelovanje na Ljetnoj školi kineskog jezika i kulture 2024. prijavljujete ispunjavanjem online obrasca najkasnije do 21. ožujka u 13 sati.

→ Pročitajte program Ljetne škole kineskog jezika i kulture 2024.

Napomena: organizator zadržava pravo izmjene programa.

Ne posjedujete važeći HSK certifikat? Prijavite se za HSK testiranje koje će se održati u nedjelju, 7. travnja 2024., u prostorijama Instituta, Savska 25. Rok za prijavu HSK testiranje i uplatu troškova testiranja je 21. ožujka 2024 u 13 sati. Detaljnije upute možete pronaći u tekstu HSK testiranje za polaznike Ljetne škole kineskog jezika i kulture 2024.

S obzirom na to da je HSK certifikat uvjet za pohađanje Ljetne škole kineskog jezika i kulture, a na rezultate HSK testiranja se čeka do mjesec dana, službena lista odobrenih polaznika bit će objavljena najkasnije 10. svibnja 2024.

Za sve dodatne informacije molimo kontaktirajte Jelenu Vrhovski na jvrhovski@unizg.hr