Želite upisati tečaj kineskoga jezika?

Želite učiti kineski jezik u Konfucijevom institutu Sveučilišta u Zagrebu? Priliku ćete dobiti u ljetnom semestru akademske godine 2012./2013. Planirani početak nastave je 25. veljače 2013. godine. Tečaj početnoga standardnoga kineskoga jezika trajat će 70 školskih sati (2x2 sata tjedno), namijenjen je punoljetnim osobama bez predznanja kineskoga jezika, a izvodit će ga izvorni govornici specijalizirani za poduku kineskoga jezika strancima. Predavanja će se održavati od 25.veljače 2013. do 28. lipnja 2013. u prostorijama Konfucijeva instituta Sveučilišta u Zagrebu, u poslijepodnevnim satima. Svi redoviti polaznici koji uspješno polože završni ispit dobit će potvrdu o završenom tečaju, što će im omogućiti daljnji nastavak učenja kineskoga jezika. Nastavni materijal osigurat će Konfucijev institutu Sveučilišta u Zagrebu. Tečaj je besplatan! Upisi na početne tečajeve kineskoga jezika održat će se u periodu od 11. do 22. veljače 2013. godine. Detaljnije informacije o upisima bit će objavljene na našoj internetskoj i Facebook stranici krajem siječnja odnosno početkom veljače. Ukoliko želite primati obavijesti o upisima i  mogućnostima učenja kineskoga jezika, pošaljite nam svoje kontakt podatke (ime i prezime, broj mobitela, e-mail) na info@ki.unizg.hr.