Upišite besplatan tečaj kineskoga jezika!

Upisi na besplatan tečaj kineskoga jezika počinju u ponedjeljak 17. veljače u 18 sati. Rezervacije i prijave nisu moguće, a broj upisnih mjesta je ograničen.

Upisi na besplatan tečaj standardnog kineskog jezika održat će se u ponedjeljak 17. veljače od 18 sati u prostorijama Konfucijeva instituta, Savska 25 (Studentski centar, 2. kat). Rezervacije i prijave nisu moguće, a broj upisnih mjesta je ograničen. Upisujemo nove polaznike bez predznanje kineskoga jezika. Upisati se možete isključivo osobnim dolaskom. Uvjeti: znanje engleskoga jezika i punoljetnost kandidata Na upis je potrebno donijeti: osobnu iskaznicu i dokument koji sadrži OIB Termini: nastava se održava dva puta tjedno po dva školska sata u poslijepodnevnim i večernjim satima (iza 17 sati) Početak nastave: ljetni semestar počinje 24. veljače i traje do 27. lipnja, ukupno 70 školskih sati. O tečaju:

•  tečaj kineskoga jezika je besplatan
  •  profesori su izvorni govornici
  •  nastava se održava na engleskom jeziku
  •  radne materijale osigurava Institut
  •  tečaj kineskoga jezika ne donosi ECTS bodove
  •  termini polusemestralnog ispita: od 22. do 25. travnja
  •  termini završnog ispita: od 30.lipnja do 4. srpnja

Raspored održavanja nastave po grupama: Grupa A: ponedjeljkom i srijedom od 17 do 18:30 Grupa B: ponedjeljkom i srijedom od 20:30 do 22:00 Grupa C: utorkom i četvrtkom od 18:45 do 20:15 Grupa D: utorkom i četvrtkom od 20:30 do 22.00 Svaka grupa može imati maksimalno 15 polaznika.