Upisi na radionicu kaligrafije su završeni!

Upisi na radionicu kaligrafije su završeni, jučer navečer upisali smo posljednjeg od mogućih 18 polaznika. Nastava počinje u petak, 5. listopada, u  18h i traje 4 tjedna. Sljedeći krug upisa bit će krajem listopada. Voditelji: Mingsheng Pi, slikar i kineski kaligraf Iva Valentić, akademska slikarica s dvogodišnjim usavršavanjem kineske kaligrafije na Centralnoj akademiji lijepih umjetnosti u Pekingu Početak programa: 5. listopada Trajanje programa: 4 tjedna (jednom tjedno po dva školska sata) Termini održavanja: Petkom od 18.00 do 19.30 Mjesto održavanja: Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 25, Zagreb Broj sati: 8 sati Broj polaznika: 18 Cijena: Besplatno Pročitaje program radionice kineske kaligrafije.