Radionice za djecu u Samoboru

Provedite subotu u Samoboru i uživajte u čarima kineske kulture! U sklopu manifestacija "Susret s Kinom" u subotu 7. rujna u Samoboru, ispred samoborskog kina, održat ćemo prigodan kulturni program za sve uzraste.Provedite subotu u Samoboru i uživajte u čarima kineske kulture! U sklopu manifestacija "Susret s Kinom" u subotu 7. rujna u Samoboru, ispred samoborskog kina, održat ćemo prigodan kulturni program za sve uzraste. Samoborski susret s Kinom počinje u 10 sati ujutro s demonstracijom taijija, tradicionalne kineske borilačke vještine koja se podjednako koristi i zbog svog obrambenog aspekta i zbog svog pozitivnog utjecaja na zdravlje pojedinca. Od 11 sati moći ćete uživati u koncertu guzhenga, tradicionalnog kineskoga instrumenta kojega bismo ukratko mogli opisati kao ležeću harfu. Nakon koncerta održat će se radionice za djecu osnovnoškolskog uzrasta i starije predškolce, a dobrodošli su i ljubitelji kineske kulture drugih uzrasta, od najmlađih do najstarijih. Radionice za djecu 11:30 do 12:20 Kineski jezik 12:30 do 13:20 Kineska kaligrafija 13:30 do 14:30 Izrada maski, zmija, lampiona i šeširića Zahvaljujemo Gradu Samoboru i Pučkom otvorenom učilištu Samobor na gostoprimstvu.