Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu na Međunarodnom sajmu Interliber 2016.

I ove će godine Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu sudjelovati na Međunarodnom sajmu knjiga i učila Interliber. Potražite naš štand u paviljonu 6 i osvojite brojne nagrade.

Novitet ove godine biti će ''Živa knjižnica'': Umjesto knjiga posjetitelji će imati priliku “posuditi” kineske profesore koji će ih u kratkom razgovoru informirati o bogatoj kineskoj kulturi i prenijeti im zanimljive priče iz kineske povijesti, legende, mitove, priče o etničkim manjima i sl. U prijateljskom razgovoru posjetitelji će moći i dobiti odgovore na brojna svoja pitanja.

Ove je godine Kina poseban gost 39. Interlibera te osim predstavljanja jedne nove zvijezde kineske književne scene i knjige recepata poznatog šefa kuhinje, posjetitelji će uživati i u kušanju tradicionalnih kineskih čajeva.

Što vas još očekuje, saznajte od 8. do 13. studenoga 2016. na Zagrebačkom velesajmu.