Konferencija “China-Central and Eastern Europe (CEE) cross-cultural dialogue, education & learning”

Od 4. do 6. listopada u Ljubljani će se održati međunarodn znanstvena konferencija "China-Central and Eastern Europe (CEE) cross-cultural dialogue, education & learning" u organizaciji Konfucijeva instituta u Ljubljani i Šangajskog instituta za međunarodnu trgovinu. Od 4. do 6. listopada u Ljubljani će se održati međunarodn znanstvena konferencija "China-Central and Eastern Europe (CEE) cross-cultural dialogue, education & learning" u organizaciji Konfucijeva instituta u Ljubljani i Šangajskog instituta za međunarodnu trgovinu. Suorganizatori konferencije su Sveučilište za strane studije u Pekingu i Konfucijevi instituti iz Beča, Budimpešte, Szegeda, Opolea i Zagreba. Konferencija će se održati pod pokroviteljstvom predsjednika Republike Slovenije Boruta Pahora i u  u suradnji s Veleposlanstvom NR Kine u Ljubljani. Više o konferenciji. Suorganizatori konferencije su Sveučilište za strane studije u Pekingu i Konfucijevi instituti iz Beča, Budimpešte, Szegeda, Opolea i Zagreba. Konferencija će se održati pod pokroviteljstvom predsjednika Republike Slovenije Boruta Pahora i u suradnji s Veleposlanstvom NR Kine u Ljubljani. Više o konferenciji.