Danas završava Tjedan kineske kulture

Radionice za djecu, kineska hrana i kineska pop muzika za kraj Tjedna kineske kulture. Danas završava Tjedan kineske kulture koji je počeo 13. svibnja proslavom prve obljetnice postojanja Instituta i otvaranjem izložbe kineskog slikara i kaligrafa Mingsheng Pija. Pregled današnjeg programa: Od 10 do 13 sati, radionice za djecu od 7 do 12 godina u suradnji sa Sveučilištem za djecu. Od 10 do 10.45 Kineski jezik Od 11 do 11.45 Kineska kaligrafija Od 12 do 12:45 Kinesko slikarstvo Od 15 do 17 sati, Saznajte svoje ime na kineskom - završetak istoimene akcije ispisivanjem kineskih verzija hrvatskih imena pristiglih na naš mail tijekom trajanja Tjedna. Od 19 do 20:30 sati, radionica kineske kuhinje - pripremanje i degustacija kineskih raviola, jiaozi Od 22 sata Chinese party, kineski pop by Asian Explosion u kafiću Teatra &TD.